Xhemi Shehu tregon shtëpinë, një pamje magjike (FOTO LAJM)

Xhemi Shehu shquhet si një njeri që përpiqet të mbajë sa më larg medias, jetën private.

Ama këtë herë ka vendosur ta lirojë dorën.

Moderatorja ka postuar një foto ku shihet duke qëndruar pranë pemës me zbukurime, drita dhe arushë të vendosur poshtë saj.

"Magjike", shkruan Xhemi krahas fotos dhe vërtet ambienti duke magjik. /albeu.com/
Shtuar më 16/12/2018, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori