Xhemi Shehu guxon si rrallëherë, shfaqet e palestruar dhe me pirsing

Moderatorja Xhemi Shehu nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë fotot që poston janë mjaft provokuese.

Këtë herë ajo ka publikuar në story një foto ku shfaqet mjaft sensuale dhe në formë.

Ajo ka pozuar si një vajzë e vogël dhe çapkëne me flokët e kapura gërshetë. Gjithashtu Xhemi ka zgjedhur një bluzë që i nxjerr barkun jashtë.

Bie në sy dhe pirsing i saj në kërthizë që me siguri duhet të jetë bërë kohët e fundit.

Barkui saj i palestruar ja lejon këtë dhe Xhemi duket mjaft sexy si dhe e guximshme njëkohësisht. /albeu.com/
Shtuar më 05/06/2018, ora 21:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori