Xhemi Shehu e mrekullueshme edhe pa grim (FOTO LAJM)

Xhemi Shehu njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Ajo gjithnjë shfaqet e kuruar dhe mosha duket se nuk ka ndikuar fare tek ajo, pasi në shumicën e kohës nuk e ka problem aspak të tregojë sesi duket pa ato filtrat e Instagramit dhe pa pikë makijazhi.

Në një selfie të publikuar sot në Instagram, moderatorja ka treguar si duket pa grim. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori