Xhemi e thotë hapur: Ky aktor i Portokallisë më ngre nervat
Xhemi e kemi parë prej vitesh në ekran duke drejtuar spektaklin e humorit “Portokalli” dhe madje edhe duke aktruar.

Në një intervistë të fundit për moderatoren Ori Nebiaj, Xhemi ka treguar disa “sekrete” profesionale që s’i dinim më parë.

Ori e pyeti Xhemin se cili është aktori që e lodh më shumë dhe moderatorja bukuroshe nuk hezitoi të përgjigjej.

Rezi”, tha ajo, duke iu referuar Rezart Veleshnjës dhe arsyet ishin të shumta sepse ai lëviz shumë në skenë dhe improvizon duke futur tekst nga vetja.
Shtuar më 22/01/2019, ora 19:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori