Xhemi dhe Ledioni, një foto larg kamerave
Moderatorja e njohur e “Top Channel”, Xhemi Shehu, ka realizuar një foto e cila është postuar më pas në Instagram, teksa ndodhet së bashku me mikun e saj më të mirë.

Ata janë kolegë dhe në të shumtën e kohës janë në shoqërinë e njëri-tjetrit. Të dy kanë bërë një shëtitje nga liqeni, ndërsa kanë shijuar kohën e mirë larg fokusit të kamerave. /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2014, ora 17:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori