Sulm në Norvergji, autori i armatosur rrëmben auto ambulancën dhe shtyp këmbësorët
Xhemi dhe Arbana të pandara, me "çaf çuf" drejt të paditurës (FOTO LAJM)

Padyshim që të gjithë e dinë sesa mike të ngushta janë Xhemi dhe Arbana.

Ato aq shumë duhen saqë nuk munden as të rrinë disa ditë larg njëra tjetrës.

Përmes një foto të publikuar në rrjete sociale Xhemi ka treguar ka ajo dhe Arbana janë nisur me tren për një destinacion të caktuar të cilin ajo nuk ka dashur ta tregojë.

Më çaf çuf për në...”,-ka shkruar Xhemi krahas fotos ku shfaqen së bashku në Instastories./albeu.com/
Shtuar më 03/09/2017, ora 14:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori