West zbulon sekretet familjare, i ati ka qënë fotograf
Kanye West ndonëse ka probleme serioze me paparacët, ai ka zbuluar se dhe i ati i tij ka pasur të njëjtën profesion. Ndonëse mundohet me çdo kusht që jetën e tij personale mos ta bëjë publike, West ka nxjerë detajet familjare teksa bisedonte me një avokat.

Ray West ka qenë fotograf i shoubizit, dhe këtë fakt reperi e ka mësuar pasi u akuzua për dhunën e ushtruar ndaj një fotografi tjetër. Krijuesi i hitit “Bound 2” ka zbuluar se babai i tij ka qenë fotograf më heret dhe se ai këtë punë e bëri edhe gjatë hyrjes së djalit të tij në seancën ku u akuzua nga një fotograf, se është rrahur në LAX aeroport në Los Angeles.

Babai im më herët ka qenë paparac vetë. Ai edhe para hyrjes më fotografoi për të më treguar se sa i shenjte është ai profesion", ka thënë ai. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori