West: Dashuroj siluetën e Kim-it
Gjatë muajit shtator, çifti i famshëm Kim Kardashian dhe Kanye West do të jenë në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar. Fotoja e parë dhe disa deklarata të tyre janë zbuluar që tani.

Është folur për dashurinë e tyre për fotot dhe selfie-t nudo të Kim-it.

"Unë e dashuroj një selfie në pasqyrë”, ka thënë Kim Kardashian.

"Unë i dashuroj selfie-t e saj nudo. Për Kim është e rëndësishme të ketë siluetën e saj. Të mos shfaqet ajo, është si Adele mos të këndojë", ka thënë Kanye West. /albeu.com/
Shtuar më 28/07/2016, ora 16:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori