Pasi e akuzuan për photoshop, Xhensila ka një sqarim për të gjithë (VIDEO)
View this post on Instagram

🤷‍♀️🙌

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on


Ditën e djeshme këngëtarja, Xhensila Myrtezaj publikoi në Instagram një foto e cila ngjalli shumë komente.

Këngtarja hodhi një foto ku shfaqej mjaft tërheqëse e veshur sportive dhe në pah tregonte barkun e saj të sheshtë.

Fotoja ngjalli shumë komente tek ndjekësit, pasi kërthiza e këngëtares thuajse nuk dukej dhe të gjithë e akuzuan për photoshop.

Por me sa duket këto akuza kanë qenë të padrejta.

Pak minuta më parë ajo ka publikuar në profilin e saj zyrtar në Instagram, një video ku tregon se ajo ka një kërthizë të vogël, e cila thuajse nuk dallohet fare.

Ndoshta pak e çuditshme, megjithatë këngëtarja vërteton se nuk ka përdorur photoshop.

Vlen të përmendet se Xhensila edhe pse para 1 viti u bë nënë për herë të parë, ja ka dalë të rikthejë format e saj në shumë pak kohë.


Shtuar më 23/07/2019, ora 09:14

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori