Vras pėr njė burrė si Berluskoni
Pëlqej
Silvio Berlusconi
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Modelja malazeze, Katarina Knezheviē, tashmė ėshtė shfaqur nė media falė deklaratės sė saj tė vitit tė kaluar, ku kishte thėnė se ėshtė fejuar me ish-kryeministrin italian, Silvio Berlusconi, ndėrsa intervista pėr revistėn italiane “Fatto” e ka kthyer pėrsėri nė qendėr tė vėmendjes.

Kėtė herė pohon se pikėrisht ajo ėshtė gruaja e jetės sė tij dhe jo Francesca Pascale, pėr tė cilėn kaq shumė po shkruhet.

"Unė jam femra e jetės sė tij dhe fejesa me Francescan ėshtė vetėm njė farsė mediale. I pėrshtatet, sepse kėshtu po grumbullon pikė politike. Pėr njė mashkull tė tillė jam e gatshme tė vras. Do tė vdisja pėr tė", tha e ēuditshmja Katarina dhe shtoi se Berlusconi vazhdimisht e quan dashurinė e tyre mė tė madhe edhe se vetė Italia.

Njerėzit e afėrt me pronarin e Milanit, Berlusconi, por edhe hetuesit tė cilėt kanė zhvilluar hetimet pėr servimin e vajzave tė reja pėr ish-kryeministrin italian, pretendojnė se 22-vjeēarja malazeze e ka luajtur mendsh. /shekulli/
Shtuar më 01/01/2013, ora 18:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.