Vodhi vëmendjen e të gjithëve, Oriola Marashi heq dorë nga fotot nudo
Ajo është një nga modelet më seksi shqiptare dhe një ndër më të kërkuarat në treg e pas daljes në videklipin “Mama” e bashkimit me grupin “OTR” fama e saj u rrit ndjeshëm.

Të themi të drejtën ajo di si t’i trajtojë ndjekësit e saj me fotot seksi dhe këtë e bën tashmë në mënyrë sistematike.

Shumë nga fotografitë e modeles kanë shkaktuar shumë komente por mesa duket Oriola e ka gjetur pikën e dobët të publikut shqiptar.

Por tashmë ka vendosur që të marrë vendimin drastik: Jo më foto nudo!

Do ta mbajë fjalën fenomeni i OTR? /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2018, ora 22:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori