Vjollca Hoxha feston ditëlindjen, urimi i Lorit emocionon (FOTO LAJM)

Vjollca Hoxha është cilësuar si një nga gratë më të pasura në Shqipëri. Sot ajo festoon ditëlindjen dhe sigurisht nuk mund të mungonin urimet e vajzave të saj, Lori dhe Sara.

Lori ka postuar në Instagram, fotografinë e një torte me lule ku shkruhet "Gëzuar ditëlindjen mama".

Më tej Lori ka bërë edhe një dedikim prekës për të ëmën, "Për sa kohë që ti buzëqesh, ne do jemi të gjithë mirë. Gëzuar mam". /albeu.com/
Shtuar më 23/03/2018, ora 09:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori