Vjen në jetë vajza e pestë e aktorit Bruce Willis
Sjellja në jetë e një fëmije, i ka lumturuar shumë Bruce Willis dhe Emma Heming-Willis. Gruaja e aktorit ka publikuar disa fotografi të vajzës së tyre Evelyn, e cila ka lindur tre javë më parë.

Në njërën nga fotografitë e publikuara në Instagram, shfaqet motra e madhe duke mbajtur atë të voglën.

Krahas fotografisë, Emma ka shkruar: “Fillimi i një miqësie të bukur”. Kujtojmë këtu se Willis ka edhe tre vajza me gruan e tij të parë, Demi Moore, Rumer, Scout LaRue dhe Tallulah Belle. /albeu.com/
Shtuar më 28/05/2014, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori