Vjen ndryshe, një 90 vjeçare promovon albumin e ri të Gjirës
Gjira Kajtazi tashmë ndodhet në Kosovë, për të promovuar albumin e saj më të ri. Këngëtarja ka menduar për diçka interesante dhe unike në përmbajtje.

Albumi për të cilin është punuar prej kohësh, përmban shumë këngë të reja, por edhe të publikuara më herët. Albumin e ka promovuar edhe gjyshja e këngëtares, një grua rreth të 90-tave. Gjira është një këngëtare mjaft e talentuar, por që vetëm tani po pushton ekranet muzikore. /albeu.com/
Shtuar më 30/06/2014, ora 17:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori