Viti 2012, ja si duken yjet shtatzėnė (FOTO-LAJM)

Jessica Simpsons
Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Nga tapeti i kuq nė veshjet e pėrditshme tė VIP-ave qė kanė qenė shtatzėnė gjatė vitit 2012">2012. Disa prej tyre janė fotografuar me fustane tė gjera, disa me xhinse, me mini, etj.

Nė kėtė set fotografish ju mund tė vlerėsoni vetė se cila prej tyre ėshtė veshur mė kqe. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2012, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.