Vitet kalojnë, por jo për Ledina Çelon (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur shqiptare Ledina Çelo punon dhe jeton në Gjermani prej vitesh së bashku me bashkëshortin e saj Naim dhe djalin Erlis. Ajo shpeshherë shpërndan foto me fansat e saj në rrjetet sociale ku së fundmi tërheqin vëmëndjen disa foto ku Ledina duket ende në një formë për tu admiruar.

Pavarësisht viteve që kalojnë, këngëtarja shqiptare përveçse ruan formën e saj optimale fizike, di të shijojë çdo moment në praninë e familjes dhe miqve të saj. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2013, ora 14:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori