Vite më e madhe se partneri, aktorja e njohur shfaqet si yll para dasmës

Aktorja indiane Priyanka Chopra dhe këngëtari Nick Jonas po përgatiten për dasmën dhe aktorja ka përgatitur një festë paramartesore në “Tiffany & Co”.

Aktorja indiane kishte zgjedhur një fustan të gjatë të bardhë, bust dhe pjesa e poshtme me pupla. Fustanin “Marchesa” ka zgjedhur ta kombinojë me një palë këpucë me takë “Christian Louboutin”.

Priyanka dukej vërtetë e mahnitshme duke na bërë të gjithëve të mendojmë se në dasmë do jetë si një princeshë e vërtetë.
Shtuar më 29/10/2018, ora 18:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori