Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha
Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin.

Teksa është duke dëgjuar në radio dhe dëgjohet gazetarja në sfond teksa komenton urimin e nipit të Lorit:

“Vjen pak çuditshëm ky urim, i cili postohet më pas edhe në Instagramin e Lorit si për të treguar domethënë që, ja nuk je vetëm, pavarësisht se je ndarë nga i dashuri, kot, këto janë analizat e mia, por nuk ka rëndësi, vazhdojmë programin.”

Ndërkohë Visi mbishkruan në video me ironi: “Ashtu, më mirë vazhdo programin!” /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 23:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori