Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
VIP-at tanë takohen rastësisht në Francë, për një arsye të përbashkët
Pëlqej
Elvana Gjata, Ermal Mamaqi, Almeda Abazit dhe Tolga ndodhen që të gjithë në Nice të Francës.

Arsyeja: Të ndjekin Beyoncen në koncert.

Pak minuta më parë, Ermali postoi në llogarinë e tij të Instagram-it një foto ku shfaqej bashkë me Amin, Elvanën, Almedën dhe bashkëshortin e saj Tolgahan-in.

“Kur vje puna tek Beyonce dhe Jay Z, jemi të gjithë fansa!”- shkruan Ermali, postimi i të cilit pasohet nga një tjetër foto e Abazit.

“Kam ardhur për të parë mbretëreshën time!”- shkruan ajo, teksa pret bashkë me partnerin e saj të fillojë koncerti në stadiumin “Allianz Riviera”.

Ndërkohë, Tolga poston po të njëjtën foto me atë të Mamaqit dhe shkruan:"Beyonce, a mund ta përballosh gjithë këtë?" /albeu.com/
Shtuar më 17/07/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori