VIP-at shqiptarë që ngelën beqarë pas ndarjes me partnerin (FOTO LAJM)

Cozman
Cozman po përflitet herë pas here për flirte të ndryshme, por deri më sot nuk dimë për një lidhje të mirfilltë dashurie të Cozman, qysh prej ndarjes nga Tuna. Teksa kjo e fundit në një kohë rekord nisi një romancë të re, një shtatzëni që përfundoi po aq shpejt në martesë me Patris Berishën, Cozman ka mbetur në vendnumëro. As fotot e vjetra me të s’ia bën dora t’i fshijë.
Ndarja është e vështirë për këdo dhe harresa e njeriut që ke dashur apo edhe nisja e një historie të re kërkon kohë.

Edhe nëse bëhet fjalë për njerëz të famshëm e të bukur, të cilët supozohet se e kanë më të thjesht gjetjen e partnerit/es së radhës.

Ama disa prej tyre duket ta kenë shumë të vështirë e me ç’dihetpublik, kanë ngecur tek dashuria e fundit, shkruan revista Who.

Më poshtë po ju listojmë disa lidhje të bujshme dashurie që përfunduan në ndarje. Prej atij momenti këta VIP-a janë single!
Shtuar më 01/11/2018, ora 20:58

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori