VIP-at me veshjet më të shëmtuara, në listë edhe Rita Ora (FOTO LAJM)

Nga një robdisham deri tek veshjet me material elastik dhe gjithçka tjetër, yjet kanë bërë disa zgjedhje për tu vënë në pikëpyetje rreth modës.

Shikoni disa të famshëm në daljet e tyre të paharrueshme.
Shtuar më 05/08/2019, ora 17:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori