ZYRTARE/ FSHF sjell në Shqipëri një finale të madhe Evropiane
Viola Spiro shfaqet e dashuruar në plazhet e mrekullueshme të Carpit (FOTO LAJM)

Viola Spiro është një nga moderatoret që spikat për bukurinë e saj dhe format mahnitëse trupore.

Për këtë fakt shpesh bëhet temë e mediave rozë shqiptare.

Ajo së fundi ka filluar pushimet verore dhe nga aty ka publikuar imazhe prej plazheve fantastike të Italisë.

Viola ka zgjedhur qytetin piktoresk të Carpit për pushimet, ku bukuroshja thotë se ka rënë në dashuri.

Gjithsesi Violën do ta shohim edhe vitin e ardhshëm në ekranet televizive shqiptare. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2017, ora 10:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori