Vin Veli me deklaratë dyshuese, kujt i thotë të dua pas ndarjes nga Bora
Pëlqej
Mediat rozë publikuan pak kohë më parë lajmin se Bora Zemani dhe Vin Veli janë ndarë.

Çifti nuk e ka pranuar publikisht që është ndarë, por miqtë e tyre kanë thënë se ata nuk janë më bashkë.

Ama për të dy sot është një ditë shumë e rëndësishme pasi djali i tyre, Arbor ka ditëlindjen.

Megjithatë një postim i beftë i Dj të njohur Vin Veli ka shkaktuar mjaft habi, pasi ai në Instastory ka shkruar “Të dua” në gjuhën turke.

Nuk dihet kuj ti referohet Vin Veli me këtë postim të jetë një sinjal për Borën, apo dikush tjetër ka hyrë në jetën e tij./albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori