Vin Diesel surprizon me pamjen, ndryshime për filmin e ri (FOTO LAJM)

Për shkak të një roli të ri, aktori Vin Diesel është shfaqur me flokë dhe mjekër. Teksa jemi mësuar me një pamje tjetër, aktori padyshim që ka surprizuar fansat e tij.

47-vjeçari dukej shumë ndryshe në fotot që janë publikuar nga sheshxhirimi i filmit ‘The Last Witch Hunter’. Filmi tregon historinë e një gjuetari shtrigash të pavdekshëm me emrin Kaldur (i interpretuar nga Vin Diesel), i cili përpiqet të ndalojë një epidemi, që kërcënon të shkatërojë njerëzimin. ‘The Last Witch Hunter’ pritet të shfaqet për herë të parë në kinema, në vjeshtën e vitit 2015. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori