Vildane Zeneli shkon edhe më larg me provokimet e saj (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ajo gjithmonë provokon fansat në rrjtet sociale dhe këtë gjë i'a ka arritur shumë mirë dhe në Instagram, teksa ka marrë komente të shumta.

Vildane Zeneli ka postuar foto pa të brëndshme, duke ngacmuar pafundësisht ndjekësit. Modelja kosovare është një nga femrat më seksi në shoubizin shqiptar. /albeu.com/

Shtuar më 20/08/2014, ora 09:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori