Video që befasoi rrjetin, Khloe dhe Tristan duke shkëmbyer puthje në 40-vjetorin e Kim (VIDEO)
Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson duket se po e shijojnë maksimalisht raportin e tyre. Burime për ‘Hollywoodlife’ tregojnë se dyshja është parë duke u përqafuar dhe shkëmbyer puthje në festën surprizë të 40-vjetorit të Kim Kardashian.

Khloe dhe Tristan ishin veshur në ngjyrë të zezë dhe videoja e këtij momenti të ëmbël të tyre ka bërë xhiron e rrjetit. Kujtojmë se Khloe vendosi t’i japë një mundësi tjetër babait të vajzës së saj, basketbollistit Thompson pas ndarjes drastike të tyre në vitin 2019.
Shtuar më 22/10/2020, ora 22:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori