Video për të mos u humbur! Rama ia merr këngës popullore me këngëtarin nga Liqeni (VIDEO)
Ditën e sotme kryeministri mbajti Asamblenë Kombëtare të PS ku kërkoi nga socialistët dhe shqiptarët një mandat të trëtë.

Gjatë fjalës, ai premtoi investime të reja por kryesisht u fokusua në sulmimin e kundërshtarëve të tij politik.

Pavarësisht se kryetari i opozitës është Lulzim Basha, dhe është ai që pretendon karrigen e kryeministrit në zgjedhjet e ardhshmë, Rama iu vu keq Metës dhe Kryemadhit duke i cilësuar si problemi më i madh i shqiptarëve.

Pas akuzave dhe kundërakuzave në kohë reale, Rama është shkëputur nga politika duke postuar një video të një këngëtari amator nga liqeni duke shkruar në Facebook "jua dua shumë". /albeu.com/Shtuar më 09/10/2020, ora 19:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori