Trejsi Sejdini "çmendet" në Rio de Janeiro, kërcen pa reçipeta para kamerës (VIDEO)
Trejsi Sejdini është kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të showbizit dhe më të ndjekura në rrjete sociale e cila po bën namin jo vetëm në Shqipëri por edhe jashtë vendit. Ajo ka mbledhur një numër të madh fansash që e ndjekin me kureshtje dhe bukuroshja i mban të përditësuar me foto e video nga më të ndryshmet.

Nëpërmjet rrjeteve sociale, Trejsi na ka treguar se po pushon në Rio de Janeiro të Brazilit dhe ka publikuar shumë video e foto.

Por video e fundit është me të vërtetë e nxehtë. Trejsi shfaqet me një ndryshim në pamje, pasi i ka bërë flokët me gërsheta si “afrikane”, ndërkohë që është me të brendshme dhe një “crop top” teksa bën një kërcim sensual.
Shtuar më 13/07/2019, ora 15:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori