Victoria tregon për herë të parë arsyen misterioze pse vesh rroba me xhepa
Pëlqej
Ikona e modës është pikë referimi për shumë vajza dhe grua që gjejnë tek ajo të përbashkëtat me stilin dhe tendencat e fundit. E gjithçka, Victoria Beckham promovon përmes koleksioneve të reja dhe interesante në sezone të ndryshme të vitit, përcillet fillimisht në lëkurën e saj, e pastaj janë të shumta ato që e "përqafojnë" si trend.

Vëmendjes suaj me siguri që nuk i ka shpëtuar çështja e duarve në xhepa, një imazh që e gjen thuajse në çdo foto të Vikit.

Shpesh kudo ku ajo shfaqet në daljet publike kryesisht, duart e saj janë në xhepa. Dhe nëse mendoni se është thjesht çështje tendence, e keni gabim, se nuk është kjo arsyeja parësore shkruan Daily Mail.

Ajo sapo u zbulua! Në një intervistë të fundit të saj për revistën "Elle", Victoria ka thënë që në xhepa mban kristale, sepse ato i sjellin energji pozitive. "Kristali im i parë ishte xham vullkanik i zi dhe ende e mbaj me vete”, është shprehur ajo. Vajza, tashmë e zbuluat edhe ju motivin e fortë që qëndron pas imazhit me duar në xhepaVikit!
Shtuar më 13/07/2018, ora 16:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori