Victoria Beckham hap butikun në Londër (FOTO LAJM)

Victoria Beckham ka hapur edhe një butik në Londër. Veshjet dhe aksesorët të cilët mbajnë emrin e saj, kanë detyruar adhuruesit të presin në radhë.

Të pranishëm përveç emrave të njohur në botën e modës, nuk kishte si të mungonte edhe bashkëshorti i saj.

Ajo ka prezantuar disa nga veshjet e saj në këtë butik e po ashtu edhe disa foto, duke treguar trupin perfekt prej një modeleje. /albeu.com/
Shtuar më 25/09/2014, ora 15:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori