Vetëm Zoti dhe 3 milion shqiptarë të gjykojnë! Çfarë e acaroi Kejvinën? (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella ka habitur me postimin e fundit në rrjete sociale.

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Por, ajo ka befasuar me postimin e fundit, me të cilin la të kuptohet që dikush e ka gjykuar për ndonjë veprim.

Vetëm kujtojeni që veç Zoti dhe 3 milionë shqiptarë mund të ju gjykojnë”, ka shkruar modelja.

Për ndryshe, Kejvina së fundi ka ndjekur nga afër koncertin e Malumës, ku edhe publikoi fotografi pranë tij.
Shtuar më 03/07/2019, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori