Vetëm bikini, ky është "fustani i nusërisë" në ëndrrat e Kejvinës (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

In my wedding dress 😂😛

A post shared by Kejvina Kthella (@kejvina_kthella) on

Modelja Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura shqiptare, kjo për shkak të formave të saj dhe paraqitjeve gjithnjë seksi.

Me paraqitjet e saj për marka të ndryshme të modës, Kejvina po korr suksese në modeling, ndërsa së fundmi ka publikuar një seri fotosh në Instagram.

E fundit është me të vërtetë interesante, jo vetëm se Kejvina duket shumë seksi, por edhe prej diçiturës që ka përdorur.

“Fustani i dasmës”, ka shkruar Kejvina që nënkupton se e paska planifikuar që si fustan nusërie të ketë një palë bikini të tilla.

E bukur si kurrë më parë, shikoni si duket Kejvina në fustanin e nusërisë të ëndrrave të saj.

Shtuar më 24/06/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori