Vetëm 21 vjeçe dhe pilote, kjo vajzë po i çudit të gjithë (FOTO LAJM)

Mosha 21 vjeçare nuk e ka penguar këtë pilote që të bëhen një ndër më të ndjekurat dhe pëlqyrat në rrjetet sociale.

Ana Paula Cespedes, nga Paraguaji ka dhjetëra mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ku poston foto nga udhëtimet e saj në gjithë botën.

Kaq e re dhe më një profesion të tillë, që të mundëson të shëtisësh botë, çfarë mund të kërkosh më shumë nga jeta!
Shtuar më 18/01/2019, ora 10:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori