Vetëm 21 vjeç, por kjo vajzë po tërbon një rrjet të tërë (FOTO LAJM)

Bukuroshja nga Kalifornia, u bë modele në moshën 14- vjeçare dhe vetëm një vit më vonë, i tregoi botës se pozimet e nxehta ishin arma e saj e fortë.

Alexis Ren, sot 21 vjeçe, ka tërhequr edhe një herë vëmendjen e mediave dhe kryesisht fansave të saj me fotot provokuese.

Mund t'i ndiqni në galeri. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 09:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori