Veshjet spektakolare të VIP-ave në dasmën e Besit dhe Xhensilës (FOTO LAJM)

Dasma e Besit dhe Xhensilës ishte padyshim një nga eventet më të bukura që kemi parë ndonjëhërë.

Të ftuarit VIP në ceremoni ishin të shumtë.

Në galerinë më lart mund të gjeni disa prej tyre dhe të shihni sesi janë veshur.

Ajo që bie në sy është që të gjithë janë të kuruar në detaj dhe janw tw buzwqeshur. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2017, ora 11:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori