Vesa zbulon se çfarë urren Big Basta (FOTO LAJM)
Pasi jetuan për rreth një viti larg njëri- tjetrit, më në fund familja e Vesa Lumës dhe Big Bastës është bashkuar.

Çifti ka zgjedhur të ndërtojë jetën e tyre në Zelandën e re.

Këngëtarja Vesa Luma ka hedhur një video në Instastory, ku shihet bashkëshorti i saj, reperi dhe producenti Big Basta.

Videos ajo ia la një shkrim përmes të cilit tregoi se Basta e urren Instastoryn.

Në fakt kjo gjë është për t’u çuditur pasi Instastory është një risi e Instagram dhe po pëlqehet e po përdoret jashtë mase. /albeu.com/
Shtuar më 06/05/2018, ora 10:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori