Vesa uron Big Bastën për përvjetorin e tyre të martesës
Tahsmë kaë kaluar dy vjet që nga dita e kurorëzitmit të dashurisë së Vesës dhe Big Bastës në martesë.

E është pikërisht Vesa që ka zgjedhur këtë moment të rëndësishëm në jetën e saj për t’i dedikuar bashkëshortit të saj një dedikim shumë emocional.

“Sot dy vjet kurorëzuam dashurinë. 9 muaj më pas, erdhi në jetë mrekullia jonë Lian i cili na ktheu përmbys çdo perceptim për jetën! Sa shumë sfida erdhën pastaj…buzëqeshje, lot, gëzim, shpresë të gjitha…për kaq pak kohë…

Nuk di ta shpreh me fjalë sa krenare jam për ty, që po ma dëshmon dita ditës se sa e çmuar është familja për ty! Të dua shumë”, ka shkruar Luma në llogarinë e saj në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 17:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori