Vesa Luma tregon a është ndarë nga Big Basta
Pëlqej
Këngëtarja e njohur tashmë prej vitesh është e martuar me këngëtarin Big basta dhe madje ata kanë edhe një djalë sëbashku.

Zërat për ndarjen e tyre nisën pas lajmit se reperi ka lënë Shqipërinë për të udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe dukë lënë bashkëshorten më djalin e tyre Lian në Shqipëri.

E ftuar në emisionin “Glam Radio” këngëtarja është pyetur nga moderatori Alaudin Hamiti për këtë çështje dhe ajo i është përgjigjur se një gjë e tillë nuk është e vërtetë.

Këngëtarja u shpreh se ata janë larg prej disa kohësh por nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër.
Shtuar më 17/11/2017, ora 20:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori