Vesa Luma shqetësohet për djalin e saj (FOTO LAJM)

Vesa Luma është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundmi na ka treguae se si në temperaturat tejët të nxehta Liami i saj po kënaqet, duke u lagur me ujë.

Por Vesa ndihet mjaft e shqetësuar dhe këtë na e ka treguar me fotot e postuar në Instastory. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2018, ora 10:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori