Vesa Luma: Jam shtatzënë (VIDEO)
Këngëtarja Vesa Luma është shtatzënë. Duket se përpos suksesit profesional, ajo do të gëzojë së shpejti pasi do të sjellë në jetë një fëmijë. Dy këngëtarët e mirënjohur, Vesa Luma dhe Big Basta, që para pak kohësh kurorëzuan lidhjen e tyre me martesë, tashmë presin të bëhen prindër.

Këtë lajm çifti e ka deklaruar publikisht për herë të parë në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës. Kështu, krahas impenjimeve reciproke profesionale dhe këngëve që secili po përgatit, tashmë të dy këngëtarët do të duhet të bëjnë kujdes, deri ditën kur femija i tyre të lindë. /albeu.com/
Shtuar më 21/11/2015, ora 13:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori