Vesa Luma i jep fund beqarisë
Këngëtarja nga Kosova Vesa Luma i ka dhënë fund beqarisë duke u fejuar me këngëtarin dhe producentin nga Shqipëria Big Basta. Mësohet se ceremonia e fejesës ka qenë më shumë private dhe është zhvilluar në njërin prej lokaleve afër Pallatit të Rinisë ku kanë marrë pjesë familjarë të dy palëve. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2012, ora 12:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori