Vesa Luma fjalë të ëmbla bashkëshortit për ditëlindje

Këngëtari i njohur shqiptar Big Basta sot ka mbushur 31 vjeç dhe me këtë rast ka marrë një urim mjaft të veçantë nga bashkëshortja e tij, këngëtarja Vesa Luma.

“Happy Bday my love @bigbastaofficial Je dashuri,inspirim,shembull dhe gjithcka qe kam enderruar! Liani eshte me fat qe do te kete ty drejtuesin kryesor te rruges se jetes! Uroj te plakemi bashke e “te behet nje qytet nga ne ” Te duam shume Vesa&Lian”, ka shkruar Vesa në Instagram.

Ndërkohë , Big Basta ia ktheu me fjalët se e do shumë atë dhe djalin e tyre. “Te dua jete! Te dua ty dhe ate lushin e vogel faleminderit per dedikimin!”, ka shkruar Big Basta. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2017, ora 14:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori