Vesa Luma bëhet nuse në shtator (FOTO)

Vesa Luma dhe Big Basta kanë njoftuar miqtë dhe fansat në rrjetet sociale se në muajin shtator do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre. Vesa ka postuar një foto me ftesat për dasmën e cila do të bëhet në datën 12 shtator. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2015, ora 17:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori