Vesa këndon, i vogli i saj kap menjëherë ritmin (FOTO LAJM)

Vesa Lumi është zhvendosur nga Shqipëria për në Zelandën e Re së bashku me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Ajo së fundmi në Instagramin e saj ka postuar nje video ku i këndonbirit dhe ai duket se menjëhërë kap ritmin dhe kërcen.

Duke parë lëvizjet e tij Vesa shkrihet së qeshuri. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori