Vesa e marrosur pas Big Basta-s
Vesa Luma dhe reperi Big Basta janë më të dashuruar se kurrë. Kjo gjë është treguar nga vetë këngëtarja, e cila në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi ku reperin e puthfaqe.

Në foton në fjalë ajo ka shkruar "Dashuri", për të përmbledhur atë që ndjejnë. /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2015, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori