E FUNDIT/ Makina përplas 10 vjeçarin në Vlorë
"Vëm bast" se Bella e Beatrixt ka patur një ditëlindje më të mirë se tuajën (FOTO LAJM)

Beatrix Ramosaj prej tre vitesh e quan veten "mami" të një qenushje të vogël të cilën e ka quajtur Bella.

Ditën e sotme Bella feston ditëlindjen e saj të 3 dhe në rolin e mamit Beatrix patjetër që ka vendosur t'ja kthej këtë ditëlindje në të paharueshme nëse është e mundur që kjo të ndodh.

Pranë familjarëve të saj dhe tanimë shoqes së pandar Oriolës Beatrixi ka kënduar e festuar për ditëlindjen e "të voglës".

Patjetër që nuk ka munguar as torta dhe madje ishte tepër e veçantë.

Një tortë e bardhë në formën identike të kokës së Bellës.

Epo sna mbetet gjë tjetër veçse ti urojmë edhe ne gëzuar ditëlindjen Bellës./albeu.com/
Shtuar më 16/08/2019, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori