Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
Vëllai i Celine Dion në luftë me jetën
Këngëtarja e famshme kanadeze po kalon moment tepër të vështira në jetën e saj. Pas vdekjes së bashkëshortit të saj Rene Angelil, tani po përballet me një tjetër vuajtje.

Vëllai i Celine po lufton gjithashtu me kancerin dhe mesa bëhet e ditur përmes familjarëve të këngëtares atij i kanë ngelur edhe pak ditë jetë.

Për “Journal Of Montreal” motra e madhe e Celine Dion, Claudette tha: “Është shumë e dhimbshme. Është çështje ditësh apo orësh. Duket shumë si Rene, ai kishte kancer në fyt, gjuhë dhe tru. Familja jonë ka shumë eksperiencë në lidhje me këtë.”

Daniel, 59 vjeç është i shtruar në spitalin e Montrealit, i rrethuar nga familja e tij përfshirë dhe nënën 88 vjeçare, Therese./Albeu.com/
Shtuar më 15/01/2016, ora 23:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori