Velina e re e Ermalit "çmend" fansat me kërcimin e saj (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në ''Xing me Ermalin'', ku çmendi publikun, mediat e rrjetet sociale që nuk pushuan së foluri për të.

Kejvina këtë herë ka tërhequr vëmendjen me videon e postuar në Instasory, ku shfaqet duke bërë një kërcim.

Biondia seksi si duket e paska pasion kërcimin pasi e ''qan'' twerk-un.

Me këto video provokuese, Kejvina ka sfiduar dhe ''twerk-un'' e Encës. /albeu.com/

Shtuar më 24/01/2018, ora 13:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori