Velina e Ermalit shfaqet provokuese në palestër (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xing me Ermalin”, ku çmendi publikun, mediat e rrjetet sociale që nuk pushuan së foluri për të.

Shesh ajo poston foto provokuese në rrjetet e saj sociale. Së fundimi biondja simpatike ka postuar foto nga një metodë stërvitjeje të quajtur Bodycode.

Edhe pse në stërvitje velina e Ermalit ngelet joshëse dhe mjaft tërheqëse. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2018, ora 13:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori