Vdekja e Sadnas, ja si e përjeton Bes Kallaku (VIDEO)

Nuk e du mo jeten... Plakat e katunit sot...

Posted by Bes Kallaku on Tuesday, February 2, 2016
Duket se vdekja e një personazhi si Sadna tek seriali "Bidai" ka shkaktuar mjaft komente në rrjete sociale, sidomos në Facebook.

Aktori i humorit Bes Kallaku ka "vajtuar" për këtë humbje të madhe për shqiptarët.

Në një video të shpërndarë në Facebook-un e tij, Kallaku "qan" për faktin se Sadna u nda nga jeta.

Ai thotë se pas kësaj ngjarje nuk e do më jetën e tij dhe se pasi që vdiq Sadna, " tashmë vdekshin të gjithë". /Albeu.com/
Shtuar më 02/02/2016, ora 23:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori